Domů » Téma měsíc

"Jak to vidím já" - vzdělávací projekt

Vzdělávací projekt "JAK TO VIDÍM JÁ" není soutěž o ceny. Nesbíráme žádné e-mailové kontakty, fotografie nahráváte jen s křestním jménem či přezdívkou autora a vytvořená veřejná galerie z poskytnutých fotografií slouží výhradně pro zpětnou vazbu pro vás i ostatní fotografy.

Dvanácté měsíční téma, které otevíráme od začátku dubna 2022 zní:

"V modré hodince“

a nahrané fotografie vám okomentuje fotograf Jiří Skořepa

Pokyny k nahrávání fotografií:

Vyberte fotografii ve formátu jpg, nejlépe o velikosti delší strany do 1600 pixelů (větší fotografie bude automaticky zmenšena).

VFFOTO si vyhrazuje právo vyřadit snímky nesplňující zadané téma, anonymní snímky, snímky, jejichž obsah je právně napadnutelný či v rozporu s dobrými mravy a snímky s urážlivým či dehonestujícím obsahem. Posouzení přípustnosti nahraných snímků a jejich zveřejnění či nezveřejnění je výlučným právem VFFOTO.

Užití fotografií a autorská práva: Vložené fotografie budou užity pro galerii projektu „Jak to vidím já", případně spolu s komentářem ambasadora - garanta měsíčního tématu. Mohou se objevit i na sociálních sítích (FB a IG) VFFOTO jako propagace tohoto projektu. Plně respektujeme autorská práva k vloženým fotografiím a autor každého snímku bude v soutěžní galerii uveden zadaným jménem či přezdívkou.

Vložením fotografie účastník potvrzuje svůj souhlas s výše uvedenými pravidly.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace