Domů » Horní menu » O webu fotofiltry.eu

O webu fotofiltry.eu

Nápad na vytvoření samostatného webu, věnovaného problematice fotografických filtrů, začal dostávat konkrétní obrysy v létě 2017.
Vlastní web byl zprovozněn na podzim téhož roku.

     

Všechny původní autorské články a ostatní texty, stejně jako naprostá většina fotografií, na fotofiltry.eu jsou dílem týmu:

Vladimír Fučík, majitel VFFOTOVladimír Fučík
Majitel a zakladatel značky VFFOTO, specialista i nadšenec pro fotofiltry, perfekcionista, pro kterého jen to nejlepší je dostatečně dobré. Fotograf, příznivec a uživatel značky Canon.

     

a

Jiří Skořepa, autor článkůJiří Skořepa, web www.skorepa-photo.com
Fotograf přírody a krajiny, autor článků o fotografování a historických objektivech, příznivec značek Sony a Nikon, staré fototechniky a stereofotografie. Lektor kursů fotografování. Zakladatel a správce facebookových skupin "Fotografujeme dlouhými expozicemi - Long Exposure Photography", "Starosklíčka CZ", "Software pro fotografy" a "Bazar historických fotoaparátů".
Milovník a fotograf divokých orchidejí, vltavínů, saňových psů a netopýrů.

Přejeme ať se vám zde líbí :-)

Vladimír Fučík a Jiří Skořepa

     

Provozovatelem fotofiltry.eu je Vladimír Fučík - VFFOTO,
výrobce profesionálních fotografických filtrů.
sídlo: Sadová 1469, Humpolec, 396 01
provozovna: Palackého 834 Humpolec, 396 01
IČO: 63256118 DIČ: CZ6507040100
podnikatel zapsán v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu Humpolec od 7.května 1996, ev. číslo ŽL: 330403-3861-00

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace